PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617392}

Bunt obcych

U.F.O.
3,3 958
ocen
3,3 10 1 958
Bunt obcych
powrót do forum filmu Bunt obcych

Jestem w szoku! Kac Wawa była 11% w moim guście i był to "film" masakrycznie zły. A ten będzie jeszcze gorszy. Muszę go obejrzeć!! :>

Dalhar

u mnie 7% ;)

zona_alkoholika

mi też 7 % ale ja na pewno obadam ten film i po reklamach jak na razie na 4 mogę ocenić :)

Dalhar

nie moze istniec nic gorszego niz kaca wawa : D

Dalhar

15% :o

Dalhar

Ciekaw jestem, jak jest możliwa rekomendacja poniżej 10%. O ile rozumiem funkcjonowanie tego systemu, 1 gwiazdka w skali na 10 odpowiada 10% gustopodobieństwa. Nawet jeżeli brane by były pod uwagę wyłącznie oceny 1/10, to i tak rekomendacja musi być co najmniej 10%. U mnie "Yyyreek!" ma 10%, a "Kac Wawa" 14%, a przecież to są filmy z ogólną średnią poniżej 2. A tu mamy film ze średnią prawie 3. Coś tu nie gra.

Nie żebym zarzucał komuś kłamstwo, ale może ktoś by wrzucił zrzut ekranu, pokazujący rekomendację poniżej 10%. Bo ja się z czymś takim nie spotkałem.

Dalhar

U mnie daje 15%. Czy to znaczy, że jestem aż takim złym człowiekiem, że zasłużyłem na to? :D

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

u mnie 26%

pawel059

ale że 8/10??

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

miało być 7 ale końcówka dodała 1 punkt, mnie to przekonuje, , na początku myślałem 5-ciu debili i kosmici a w miarę upływu czasu moja opinia się zmieniała

pawel059

no to może się skuszę..... ;) dzięki

ocenił(a) film na 3
Dalhar

Ja mam 37%, niby nie ma się czym chwalić, ale prawie wszystkie filmy system poleca jako 60-80% w moim guście. Fakt że omijam niektóre gatunki bez wyjątków, i wcale ich nie oglądam nie ma dla systemu jak widać znaczenia. Jedną z zasad jest to by nie oglądać filmów z Van Dammem, ale być może tym razem zaryzykuję...

ocenił(a) film na 2
jjarek_filmweb

nie ryzykuj,masakra do kwadratu.Nazwisko Van Damme juz od kilkunastu filmow nie gwarantuje dobrego filmu,a szkoda bo to byl swietny aktor,widac 5 zon musialo go oskubac z kasy ze gra we wszystkim co mu daja.

ocenił(a) film na 3
kgkarina33

Za późno, już się do niego dorwałem. Powiem tyle: mimo że się na ekranie dużo dzieje, ganianie, kupa gadania, strzelaniny i sceny walki, w tym efekty specjalne, zupełnie mnie ten film nie zainteresował. Najbardziej mnie wkurzało aktorstwo, widać gołym okiem że się przy tym dobrze bawili, ale to zadziałało dodatkowo na szkodę filmu. Wiele scen przewinąłem X16, bo dostawałem białej gorączki po paru zdaniach. Ryzyko tym razem się nie opłaciło, szkoda tylko czasu.

Dalhar

Ze mna jest chyba cos nie tak bo mam 43% !!!!!!!!!!! Boje sie za niego brac bo jeszcze mi sie spodoba :P

adamv8

Może masz po prostu mało ocenionych filmów z tzw "wyższej półki", ocenisz więcej to Ci gwarantuję, że ocena procentowa w takich kupach ( nie obrażając kup ) spadnie :) Nie trać życia, na takie filmy. Najbardziej mi szkoda Van Damme'a, przejrzałem ten film dla kilku scen z nim i podziękowałem, szkoda patrzeć jak fajni ludzie kończą na starość w takich uwłaczających tworach.

Dalhar

No ja wlasnie go nie obejrzalem i nie zamierzam :P w wiekszosci przed ogladnieciem czegos, staram sie sprawdzic z czym mam do czynienia, zeby tak jak wspominasz, nie tracic czasu na chlam, czas trzeba szanowac w miare mozliwosci :) Wydaje mi sie, ze ocenilem wysoko filmy z podobnych kategorii, stad taki %, nie podobnego poziomu. Pamietam jeszcze van Damm'a z lat 90 tych. Niestety duzo czesc aktorow zaczyna grac w takich gniotach, moim zdaniem tracac na renomie ( Slater, Cage ), lepiej juz zachowac twarz i miec ciut mniej na kontach :)

adamv8

Zgadzam się, ale np: Cage popadł w długi i lawinowo spadał w dół razem z jakością filmów w których gra, bo nie miał wyboru... , najboleśniejszy upadek zaliczył niestety De Niro, który grał w tandetnych filmach np: z 50centem, który oceniłem na 1/10, jakieś akcyjniaki na rynek DVD, strach się bać. Na ocenę procentową jeszcze ma wpływ ilość ocen użytkowników, 9% miałem jak jeszcze go nikt nie obejrzał, na obecną chwilę mam 20% :)

Dalhar

No faktycznie, zle pokierowal swoja kariera troche :) O De Niro zapomnialem wtracic oczywiscie, ale jest duzo takich przykladow. Aczkolwiek swoje chwile chwaly przezywali :) Oby dostali w zyciu jeszcze jakies dobre role bo dla mnie dobrzy aktorzy i chetnie ich zobacze w jakiejs konkretnej roli, wysoko notowanej produkcji.

użytkownik usunięty
Dalhar

U mnie 27% :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones