PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617392}

Bunt obcych

U.F.O.
3,3 958
ocen
3,3 10 1 958
Bunt obcych
powrót do forum filmu Bunt obcych

Fenomen!!!

ocenił(a) film na 1

Film zachwyca, w każdej scenie pokazuje że można zrobić z czegoś nic, gra aktorska ewidentnie inspirowana "Trudnymi sprawami" itp. ciężko wziąć oddech podczas jakiejkolwiek ze scen, w moim przypadku było to spowodowane mimowolnym wstrzymywaniem oddechu jako odruch bezwarunkowy organizmu podczas oglądania tego filmu, po prostu wszystko zmierzało do "samobójstwa" w obronie własnej. Mógłbym tak mówić godzinami ale już straciłem bezpowrotnie pawie 120 minut życia. Jedyny minus tego filmu jaki mogę tu wyróżnić to to że w ogóle coś takiego powstało, a to co możemy zrobić to usunąć wszystkie wersje tegoż oto dzieła i starać się zapomnieć.

Ps. W czasie kiedy dodaję ten komentarz jest 416 głosów, czyli oznacza to przynajmniej 416 osób które widziały ten film. Proponuję zorganizować jakąś grupę wsparcia dla poszkodowanych...

mislaw97

A już miałem się zabrać żeby go obejrzeć a mowie asa zobaczę najpierw na filmwebie bo wygląda na starcie już kiepsko. Dzięki wielkie za ten opis lepiej włączyć PlayStation

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones