PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617392}

Bunt obcych

U.F.O.
3,3 958
ocen
3,3 10 1 958
Bunt obcych
powrót do forum filmu Bunt obcych

Ujdzie :D

ocenił(a) film na 6

Pomimo recenzji nazywających ten film najgorszym możliwym i w ogóle, to całkiem przyjemnie mnie się to oglądało. Ciekawi mnie konflikt pomiędzy walczącymi, itd. Masa niewyjaśnionych wątków, może dlatego tak mi się wbił w głowę i chętnie obejrzałbym drugą część, gdyby wyszła.

Nie jest to film, na który chciałbym kupić bilet, bo szkoda by mi było 20zł (chociaż za 5zł to bym wbił), ale obejrzeć ot tak, w domu, można. Znajomym bym nie puścił, bo pewnie mieliby podejście jak ogrom filmwebowiczów (3! porażka, najgorszy z najgorszych!), ale jeżeli ktoś lubi ufoki i sci-fi to polecam. Mnie wciągnął bardziej niż jeden z filmów z ocenami 6-7. Pozdro :-)

użytkownik usunięty
Artanis

Na pewno ma nietypową jak na dzisiejsze "super produkcje" fabułę, a już zwłaszcza zakończenie :)

Zakończenie akurat na sequel bez proszenia aktorów z I części. ;)

Artanis

Szkoda tylko, że obcy mają te "macki". Nie ma kreatywnych twórców?

ocenił(a) film na 6
JaroTomik

Obcych bez masek też było dużo. Byli już obcy z mackami, włosami, sierścią, roboty, bezkształtne gluty i w ogóle. Mnie film ruszył innymi, niekonwencjonalnymi rzeczami. Część rzeczy z kolei będzie się pokrywać. Przy tym wszystkim co już było to raczej nie jest do uniknięcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones