PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828339}

Doktor Sen

Doctor Sleep
6,9 48 263
oceny
6,9 10 1 48263
5,9 21
ocen krytyków
Doktor Sen
powrót do forum filmu Doktor Sen

Rewelacja

ocenił(a) film na 10

Film się tak świetnie oglądało że aż w to nie mogłem uwierzyć. Gra aktorska jak i cała fabuła filmu bo książki nie czytałem więc będę się odnosić do samego filmu była super. Gorąco polecam się wybrać na ten film pieniadze dobrze wydane

damianex123456

Dobrze słyszeć taką opinie od osoby która nie czytała książki.
Ja czytałem i jestem pid wrażeniem.
Dużo nie straciłem nie czytając no może po za końcówką bo kogoś fanazja poniosła :))
Tak czy inaczej zgadzam się w 100% dobry i dobrze zrobiony film.

milunirafcio

*pod
*nie straciłeś

milunirafcio

Właśnie wróciłem podobnie nie czytałem książki to nie byłem w temacie zbytnio , oczywiście znam cz1 . Film dobry jakoś mi się zbytnio nie dłużył jak na czas jaki miał . Fajny klimat oczywiście muzyka i postacie tych złych fajnie dobrani aktorzy .

ocenił(a) film na 8
milunirafcio

Zdecyduj się czy czytales czy nie czytałeś. Piszesz jakieś głupoty.

ocenił(a) film na 6
damianex123456

Ja jestem innego zdania ten początek taki troszka był szmirowaty potem było fajnie

ocenił(a) film na 9
uenke

mam takie same odczucia. ta scena z małą dziewczynką była tak okropnie słaba, że myślałem że z tego filmu już nic nie będzie. potem na szczęście się rozkręciło :)

ocenił(a) film na 4
uenke

Pierwsza połowa, to najlepsze co było, scena jak chłopaka zeżarli też bardzo spoko, ale później gdy okazało się, że przeciwnicy są żałośnie słabi, to wszystko przestało mieć sens.

ocenił(a) film na 8
damianex123456

Na ujęcia i muzykę podczas powrotu do Overlook czekałem trzydzieści lat. Miałem gęsią skórkę na całym ciele. Film wspaniały!

ocenił(a) film na 10
gtelicki

zgadzam się dawno nie oglądałam tak świetnego filmu

damianex123456

Ogólnie uważam, że dobrze się stało, że Stachu Kubrick nie okazał się zbytnio długowieczny i odwalił kitę, dzięki temu ominęło go to arcydzieło

ocenił(a) film na 7
junior303

Wątpię, czy Kubrick kiedykolwiek oglądał własne filmy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones