PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=71}

Incydent

Breakdown
7,0 12 331
ocen
7,0 10 1 12331
6,2 4
oceny krytyków
Incydent
powrót do forum filmu Incydent

...i zaskakujące. Trzymające w napięciu. Potem niestety jest już nieco gorzej, szczególnie od momentu kiedy wyjaśnia się, że Amy została porwana a porywacze chcą po prostu kasy. Ze świetnego thrillera film przeistacza się w tedy w przyzwoitą sensację. Generalnie warto obejrzeć, ja oglądałem go już chyba 3 razy i zawsze robię to z zaciekawieniem. Dobry film, choć mógł być lepszy. Ale i tak daję zasłużone 7/10. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
raffaello_od_ferrero

dokładnie, zgadzam się w 100% początek mroczny, główny bohater "nie wie co jest pięć", a wszyscy mogą być w to zamieszani, potem poziom zjechał i również dałem 7/10

ocenił(a) film na 8
raffaello_od_ferrero

Mam dokładnie takie samo odczucie jak wy. Początek filmu super. Było napięcie i z każdą minutą wzrastało, nie wiadomo właściwie co sie stało, wydawało sie ,że wszyscy w tym biorą udział (nawet policja), facet nie wiedział do kogo sie zwrócić.
A potem okazało sie ,że chodzi o to co zwykle :) Czyli o kasę. Oczekiwałam trochę ciekawszej i bardziej zaskakującej fabuły ... Mimo wszystko daje 8/10 (7+1 -> za Kurta bo bardzo lubie gościa).

ocenił(a) film na 9
Bourjois

W sumie macie rację, początek był zagadkowy, właściwie niewiadomo było co jest grane, bo mogło się zdarzyć tak naprawdę wszystko. Jednak mimo może i sporej przewidywalności dałam 9/10, bo jednak trzymał mnie w napięciu praktycznie do końca. Polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones