PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550}

Romeo i Julia

Romeo + Juliet
6,8 142 246
ocen
6,8 10 1 142246
6,7 26
ocen krytyków
Romeo i Julia
powrót do forum filmu Romeo i Julia

10/10

ocenił(a) film na 10

Nie czaje tych ktorym ten film sie nie spodobal.
wg mnie świetnie zrobiony. Gra aktorow rewelacja. Teksty, muzyka ( cod miod i orzeszki)
Wzruszajacy. W moich oczach zasluguje na 10 pkt

olka19_19

tekst to akurat Szekspira jest:P
ale muzyka faktycznie dobra i ogólnie film mi się podobał
uśmiech Julii był ujmujący, a i na młodego DiCaprio miło popatrzeć:)

użytkownik usunięty
olka19_19

Mi ciężko ocenić ten film, zwłaszcza, że dawno temu go widziałem ale z tego co pamiętam to był bardzo dobry - Claire Danes ślicznie w tym filmie się prezentowała, również niecodzienne ujęcie formy tego dramatu fajnie się sprawdziło - jak na razie jak obejrzę na świeżo to ocenię ale na pewno film jest więcej niż dobry.

ocenił(a) film na 10

Piękna,ujmującą,wzruszająca i przekonująca adaptacja kultowej literatury

olka19_19

Jak dla mnie to bardzo kontrowersyjny film...
Bo z jednej strony - szkoda słów na coś takiego, z drugiej zaś - coś co niewątpliwie zasługuje na swego rodzaju pochwałę.
Z jednej strony - to profanacja sztuki, ale z drugiej - co jak co, ale ile osób dzięki temu sięgnęło po Szekspira...
Piękny przykład dzieła bardzo, ale to bardzo nie jednoznacznego ;) Czyż nie? ;)

Red_Death

Według mnie jest bardzo dobry. Zawsze jak go oglądam nie tracę nadziei, że jednak Romeo do niej zdąży i będą żyć długo i szczęśliwie chociaż i tak wiem jak się skończy...

ocenił(a) film na 9
cahgpa

Mam tak samo! Oglądałam ten film naprawdę wieeeele razy i za każdym kolejnym mam nadzieję, że się inaczej skończy:)

ocenił(a) film na 2
olka19_19

Mi osobiście film się nie podobał ze względu na uwspółcześnienie...
Kiedy z całego serca pokocha się tę sztukę w jej klasycznej formie, ciężko jest zaakceptować inne i na dodatek tak bardzo nowatorskie wykonanie.

ocenił(a) film na 10
Tybalt

genialny film widziałem ze 100 razy choc dawniej znacznie bardizej mi sie podobał teraz juz znam na pamięc to juz tak nie cieszy jak dawniej

ocenił(a) film na 9
konrii_2

Genialny nie film, a historia. Pomysł który wyrył się w ludzkich umysłach na dobre. A co do filmu, świetny pomysł osadzenia starodawnej historii w nowoczesnym świecie, wykonanie też było bezbłędne. Rewelacja 9/10

ocenił(a) film na 10
olka19_19

Piekna,ujmujaca,wzruszajaca i przekonującą adaptacja kultowej literatury

olka19_19

Choć dziś jest mało tak dojrzałych osób,które są w stanie umrzeć w imię miłości swego życia,bo każdy to patrzy tylko by było jemu dobrze,a nie drugiej osobie

ocenił(a) film na 4
olka19_19

Wanda Warska w Weronie
https://www.youtube.com/watch?v=wsuRbAKgtF4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones