PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550}

Romeo i Julia

Romeo + Juliet
6,8 142 317
ocen
6,8 10 1 142317
6,7 27
ocen krytyków
Romeo i Julia
powrót do forum filmu Romeo i Julia

Nie rozumiem was

ocenił(a) film na 10

Nie rozumiem, czego wy w tym filmie nie rozumiecie? Każdy chyba w gimnazjum lub podstawówce
miał "Romeo i Julię" Jest to bardzo łatwa historia, trudne było tylko jej zrozumienie przy czytaniu.
Film to była bułka z masłem. Nie wiem czy tylko mi, czy innym także podobał się. Może dlatego, że
jestem fanką Leo, może dlatego, że lubię takie klimaty, może dlatego, że rozumiem ten język, nie
wiem. Ale film dla mnie rewelacyjny, nie dość że aktorzy bardzo urodziwi, scenografia świetna,
akcja, parę śmiesznych wydarzeń, łzy, jak dla mnie film idealny. Potrzebowałam takiej mieszanki:
starości z nowością, akcji z dramatem, itd... Moja ocena to zdecydowane 10/10 i na pewno powrócę
do tego filmu.

ocenił(a) film na 10
LookLikeMe

zgadzam sie! przepiekny! i jeszcze dodam ,ze muzyka rewelacyjna

ocenił(a) film na 6
LookLikeMe

Przepraszam bardzo,ale skąd przypuszczenie,że można tutaj czegoś nie rozumieć ? Jedną opcja jest fakt,że komuś może nie spodobać się przeniesienie sztuki do współczesnego świata.

ocenił(a) film na 10
RAC_79

Czytając wcześniejsze recenzje użytkowników, niektórzy stwierdzali, że było za dużo postacii i "trudna akcja".
Zresztą, sama nie wiem czego tu nie rozumieć.

ocenił(a) film na 10
LookLikeMe

Sory, nie doczytałam.
Chodziło mi, że momentami trudny był język, gdy czytało się to lata temu.

ocenił(a) film na 6
LookLikeMe

Jest różnica między słuchaniem,a słyszeniem. Czytaniem ze zrozumieniem,a czytaniem itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones