PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=445682}

Strzelać bez ostrzeżenia

Shoot on Sight
6,3 579
ocen
6,3 10 1 579
Strzelać bez ostrzeżenia
powrót do forum filmu Strzelać bez ostrzeżenia

9/10

ocenił(a) film na 10

super film. trzyma w napieciu do samego konca. polecam wszystkim.

ru4evr

Naprawdę świetny film. Porusza nie tylko sprawę terroryzmu, ale również powinności wobec rodziny, religii (nie tylko islamu), różnic kulturowych i stereotypów. Przeżywałam wszystko po kolei, nie mogąc się zdecydować, komu uwierzyć. A skończyłam oglądać z otwartymi ustami i łzami w oczach.

Według mnie jest to film, który powinno się zobaczyć. Bo łatwo jest mówić "ci źli terroryści", ale oni też są ludźmi i nie robią tego bez powodu. Absolutnie ich nie tłumaczę! Jednak uważanie wszystkich muzułmanów za terrorystów świadczy wyłącznie o głupocie ludzi, którzy tak uważają. Polecam najpierw poznać sytuację, a potem się wypowiadać. Ten film może dużo wyjaśnić.

ocenił(a) film na 9
najmniejsza_mii

Świetny film i świetnie zrealizowany. Pokazuje problem, o którym się dużo mówi ale jednostronnie. Dobrze jest pomyśleć dlaczego to robią (terroryści) i jak można by temu zapobiec. Bardzo ciekawy Po "My Name is Khan" (Nazywam się Khan) i jeszcze 2 filmach - jedyny jaki znam o dylemacie muzułmanin-terrorysta. Zaskakująco mało osób go oglądało! Moje wrażenia - j.w. Bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones