Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Świetny

użytkownik usunięty

Pierwszy raz widziałem go w Gwiezdnych Wojnach II (oglądając je mając chyba z 8 lat), oczywiście wtedy byłem za głupi żeby zrozumieć film (z tego co pamiętam fascynowały mnie tylko walki na miecze :D) a tym bardziej zwracać uwagę na aktorów.
Ostatnio oglądając Star Wars na wszystko spojrzałem inaczej i na film i na aktorów.

Dziwi mnie, że Ewan jest tak mało znany (czy tylko w moim środowisku i rodzinie tak jest).
Jeśli słyszę jakieś rozmowy na temat aktorów to albo ci najpopularniejsi typu Nicole Kidman czy Nicolas Cage albo nasze polskie "gwiazdki" typu Cichopek (czyt. Ssichłopek :D) i inni z tych głupich telenowel.

Chciałbym prosić o kilka filmów (oglądałem tylko SW II i III oraz Anioły i Demony) z jego udziałem najlepszych (wiem, że jest ich na pewno dużo, ale na razie chce te najbardziej przez was cenione).

użytkownik usunięty

Poprawka

* Chciałbym prosić o podanie kilku tytułów filmów (oglądałem tylko SW II i III oraz Anioły i Demony) z jego udziałem najlepszych (wiem, że jest ich na pewno dużo, ale na razie chce te najbardziej przez was cenione).

Trainspotting, Młody Adam, Moulin Rouge, Helikopter w ogniu, Uwiedziony, Pillow Book, Oko Obserwatora, Drogi Osamo, Sen Kasandry, Duża Ryba, Stay, Wyspa, Do Diabła z miłością, Miss Potter.. (...)
Kurcze, on gra w samych świetnych filmach! :D
To od Ciebie zależy jaki Ci przypadnie do gustu.

chakalaka

Moulin Rouge, Wyspa, Helikopter w ogniu, Miss Potter, Młody Adam, Drogi Osamo, Trainspotting, Duża Ryba, Do diabła z miłością. Star Wars i Anioły i Demony już widziałeś, więc oprócz nich to właśnie te uważam za najlepsze :)

Chyba najlepiej zacząć od 'Traispotting' i 'Dużej Ryby', jesli nie jestes
maczo to romantyczne 'Moulin Rouge' też bedzie dobre, a jesli jesteś maczo
to 'Helikopter w ogniu'

użytkownik usunięty
MusicHall

Traispotting właśnie skończyłem oglądać, film naprawdę świetny.
Jutro mam cały dzień wolny, to postaram się obejrzeć z kilka innych filmów :)

maczo,nie maczo jak lubi filmy, to obowiązkowe jest Moulin Rouge!
je,choc jestem dziewczyna nie przepadam za ckliwymi romansidłami, jednak jesli Ewan tam gra, mogę obejrzeć ;PP

rozilla

ja też nie lubie ckliwych romansideł ale lubię 'Moulin Rouge'. Masz rację,
to klasyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones