Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

JAKIE FILMY...

użytkownik usunięty

Jakie filmy z Ewanem uwazacie za najlepsze? Chodzi mi nie tylko o sama kreacje aktora, bardziej o fabule filmu:) Ja polecam Moulin Rouge! a takze Anioly i Demony (swietna rola McGregora!) i calkiem ciekawy film Uwiedziony z Hugh Jackman'em ;)

Moulin Rouge! i Trainspotting to jego najlepsze filmy :)

Jako fanka Ewana widziałam wiele filmów w ktorych gra i polecam thriller "Stay" z bardzo ciakwa i tajemniczą fabułą a także bardzo dobrą grą aktorską Mcgregora. Pod względem fabuły (jeżeli ktoś lubi Woodego Allena) jest dobry także "Sen Kasandry". Moimi faworytami są: magiczny i piękny film Tima Burtona "Big fish", oraz nisamowity i oryginaly film Dannego Boylea "Trainspotting". Tego samego reżysera warto zobaczyć film którym zadebiutowałi rozpoczął swoją karierę Ewan czrną komedię "Płytki grób".
Życzę miłego oglądania.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
karolinaa_xD

a czy widzieliście już Autor Widmo? We wtorek wybieram się na ten film właśnie głownie ze względu na Ewana:) Ja ostatnio postawiłam sobie za cel obejrzenie wszystkich "starszych" filmów z jego udziałem jednak niestety ma problem z ich znalezieniem:(

Jesli lubisz Ewana, to ten film bedzie dla Ciebie uczta!!!
Ps. napisz jak wrazenia.

Autor Widmo to naprawdę świetny film. Byłam na nim w kinie ostatnio i z czystym sercem mogę polecić..niezła akcja :)

Autor Widmo vs. Miss Potter - dwa totalnie różne filmy, dwie zupełnie różne role. Świetnie zagrane. Nie mówiąc o efektach wizualnych ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones