Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Uważam Ewana za najmniej docenianego aktora wszechczasów! Każda rola tego aktora jest niepowtarzalna, każda zasługuje za nagrody i wyróżnienia, a tutaj? Weźmy np. takie wspaniałem role jak "Moulin Rouge" (gdzie przeszedł samego siebie!) czy chocby "Idol" lub "Młody Adam". Akademia i inne instutucje nagradzające aktorów nawet nie zwróciło uwagi na jego wielkie role! Uważam że jest najbardzuiej poszkodowanym aktorem! I wierze, że kiedys uda mu sie zdobyc Oscara i inne nagrody! Trzymam kciuki!!

Zgadzam sie w 100%!! On jest wspaniałym aktorem i nie rozumiem dlaczego ludzie przyznajacy nagrody, takie jak: Złoty Glob ,czy Oscar nie doceniają tego... Mam nadzieje ,ze uda mu się wreszcie zdobyć Oscara oraz inne nagrody! Ja również trzymam kciuki!!!

popieram i dołączam się do frontu na rzecz Ewana!ważne,że są ludzie,którzy go doceniają,a i on sam zna swoją wartość(tak sądzę)

Zgadzam się, nie doceniają go, ale jest wielu niedocenianych aktorów.
Pozdrawiam

On jest rzeczywiście świetnym aktorem. Też uważam, że nie został doceniony. Powinien dostawać nagrodę za każdy film, w którym zagrał. Po prostu ma w sobie to "coś".

Hm, bez przesady, nie jest aktorem wybitnym, zazwyczaj gra tylko dobrze. Wyjątkiem będzie jedynie "Młody Adam" - sam film również został ograbiony z nagród, był świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones