Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Film Ewana McGregora. Proszę wymieniać.

Mateo_SF

Najlepsze 'Velvet Goldmine' i 'Big Fish' (: Nie ma złych filmów z Ewanem ((;

thomsi

I (wstyd!) zapomniałam o "Trainspotting", te trzy dla mnie najlepsze ;D

thomsi

Najlepsze to Star Wars, Big Fish, Moulin Rouge!, Anioły i Demony, Wyspa, Helikopter w ogniu, Trainspotting :D On gra w samych super filmach :)

thomsi

I och, oczywiście do najlepszych Moulin Rouge!, porażający wokal *_*

thomsi

Wokal McGregora w Moulin Rouge to było coś niesamowitego! Nie miałam wcześniej pojęcia, ze on tak bossko śpiewa!

Mateo_SF

Najlepsze- trainspotting, mlody adam, moulin rouge
najgorszy- wyspa (chyba, ze sie lubi akcje)

Mateo_SF

najlepszy - Trainspotting i Moulin Rouge
najgorszy - Stay i Wyspa

Little_Hooligan

Stay byo dobre dzieki Goslingowi, ktory calkowicie przykrył McGregora.
Trainspotting- jak narazie moj faworyt.

jeszcze Ewan nie podobal mi sie Moulinge Rogue- tragiczny film.

ulica_sezamkowa

najlepsze- Trainspotting, Anioły i demony, Velvet goldmine
najgorsze- Drogi Osamo, Uwiedziony- Ewan grał tam bardzo dobrze (zresztą jak zawsze) lecz ogólnie filmy nie przypadły mi do gustu

Mateo_SF

Już widziałam taki temat na innym forum, Twój?
Na pierwszym miejscu Trainspotting, przyjemnie się oglądało Big Fish, mam sentyment do Wyspy, chociaż nie była jego najlepszym filmem.
Najgorsze jak na razie wydają mi się filmy Do diabła z miłością i Miss Potter(oba w duecie z Zellweger)strasznie mi się dłużyły.

Mateo_SF

Najlepsze jak dla mnie - Big Fish i Moulin Rouge :)
Najgorszy - Pocałunek węża.. nudanudanuda!

Mirabelle

Dla mnie zdecydowanie najlepszym jest `Fight Club`, a najgorszym `Anioły i demony`.

kate88_2

"Fight club" ?????

użytkownik usunięty
lilith_2

Ciężko wybrać najlepszy film, bo wszystkie bardzo lubię/uwielbiam :)
Ograniczę się więc do trzech filmów w "najlepszy" i jednego w "najgorszy".

Najlepszy - Stay, Moulin Rouge, Star Wars
Pomiędzy - cała reszta
Najgorszy - Do diabła z miłością

lilith_2

On nie grał w Fight club, ale to drobiazg.

Mateo_SF

Najlepszy - Moulin Rouge!, Trainspotting, Helikopter w ogniu.
Najgorszy - Wyspa.

użytkownik usunięty
Mateo_SF

Najlepszy: Anioły i demony
Najgorszy: Miss Potter

użytkownik usunięty
Mateo_SF

No i jeszcze najlepszy to Moulin Rouge! Zapomniałem.

Mateo_SF

Helikopter w ogniu i Anioły i Demony według mnie najlepsze filmy;))
A najgorsze? hm.. to może Miss Potter, Wyspa.

Mateo_SF

zdecydowanie DOWN WITH LOVE

polecam wszystkim!

świetny film, i proszę nie pisać że głupia komedia

przede wszystkim Ewan wspaniale odtworzył grę aktorską z lat 60tych

no a poza tym jest wiele zabawnych dialogów, reszta aktorów też dobrze zagrała:)

Mateo_SF

Najlepsze:
Oczywiście Moulin Rouge :*
Gwiezdne Wojny
Do diabła z miłością
Duża Ryba
Wyspa
Anioły i Demony

Najgorsze:
Młody Adam
Sen Kasandry (ale to dlatego że nie przepadam za Woody'm Allen'em)

Mateo_SF

Moje TOP to BIG FISH, MOULIN ROUGE i WYSPA. Nie umiem za to wybrać najgorszego, bo o ile trafiały mi się słabsze, to nie powiedziałabym, że któryś był naprawdę zły:)

Mateo_SF

najlepszy - moulin rouge, młody Adam, do diabła z miłością
najgorszy - ???... chyba star wars (on chyba sam żałował że zagrał w tym filmie)

juska2

Bzdura.

PrzemQ_3

Jasne że bzdura, człowieku oglądałeś dodatki do Star Wars?? Pewnie nie, tak samo mimo tego że The Phanton Menace wypadło słabo to Liam Neeson i tak się wypowiadał że bardzo chciał zagrać w SW. Tak samo Evan. Zwłaszcza ze obaj zagrali świetnie.

juska2

Co? Nie! Ewan woli grać w filmach niskobudżetowych, zgodził się na granie w Star Wars tylko i wyłącznie ze względu na własną decyzję ://

DragonNight

Więc całkowicie zgadzam się, że to bzdura ;)

Mateo_SF

Po pierwsze, nie ma czegoś takiego jak zły film z Ewanem. To tak jakby powiedzieć : sucha woda :P
Star Wars, Wyspa, Helikopter w Ogniu ...ogólnie wszystkie które oglądałam bardzo mi się podobają :) A widziałm ich trochę :) Kocham Ewana :D *__*

DragonNight

Najlepszy film w kórym zagrał to Moulin Rouge! : D

Mateo_SF

najlepszy? hm... Moulin Rouge (i jego cudny głos! :D), Helikopter w ogniu był dobry, Star Wars, Trainspotting oczywiście i Velvet Goldmine!

a najgorszy to z pewnością Uwiedziony (myślałam że zasnę).

aalicee92

ajj, zdecydowanie najlepsza rola to Jerome w "Pillow Book".
uważam, że "Sen Kassandry" wypada tu najgorzej, ale tylko dlatego że jak dla mnie postać, którą miał zagrać była lekko bezbarwna (i winię tu Allena)

kotellko

Całe szczęście, że w końcu ktoś przypomniał o "Pillow Book", bo to obok "Trainspotting" najlepszy film młodego Ewana. Bardzo lubię też Obi Wana w jego kreacji.
Niezbyt natomiast przypadła mi do gustu jego rola w "Aniołach i Demonach", ale to chyba tylko dlatego, że film był dość denny.

gramin

Zgadzam się z tobą, Pillow book jest cudowne, bardzo lubię też Młodego Adama, Norę, gdzie też świetnie śpiewał, może nawet lepiej niż w Mulin Rouge... ale nie ma z nim złych filmów, uwielbiam wszystkie, dla niego oglądam nawet wojenne, choć normalnie nikt mnie na nie nie namówi... Wdzięk, humor, urok wiecznego chłopca, który jeśli chce, może być bardzo męski, ciepło...

Polecam Autora Widmo, kolejny na liście ulubionych...

Mateo_SF

Najlepsze: "Moulin Rouge!", " Helikopter w ogniu" oraz "Wyspa"
Najgorszy: "Młody Adam"

Pozdrawiam ;)

KubaM

Jak narazie widziałem 15 filmów z Ewanem

Najlepszy -

''Moulin Rouge''
''Trainspotting''
''Idol''
''Duża ryba''
(cała czwórka w moich ulubionych)

Najgorszy -

''Życie mniej zwyczajne''

Mateo_SF

najlepszy: "Moulin Rouge!"
najgorszy: "Drogi Osamo"

Mateo_SF

Jak dla mnie najlepsze to oczywiscie Moulin Rouge (moj ulubiony) i Wyspa, nie wiem dlaczego tak wiele osob uwaza go za najgorszy film z jego udzialem, dla mnie to na prawde dobry film.

MBooo87

Był genialny w "Little Voice" a rola w "The Ghost Writer" jakby specjalnie napisana dla niego! Rewelacyjny aktor.

tomasz_osyra

Renton



krotki krotki krotki krotki asdaSD

Mankowskee

pospieszylem sie. myslalem, ze chodzi o najlepsza/gorsza postac w jaka wcielil sie mcgregor. w takim razie- trainspotting

Mankowskee

Według mnie najlepiej zagrał w Gwiezdnych wojnach i Aniołach i demonach

Mateo_SF

Ciężko wybrać najlepszy film, ale szczególnie uwielbiam Trainspotting. A odcinek Ostrego Dyżuru, w którym wystąpił , jest przegenialny. Gdy widziałam go po raz pierwszy , nie wiedziałam nawet, że to Ewan McGregor gra tego złodzieja, a już wtedy bardzo mi się spodobał. Gdy serial był puszczany ponownie, czekałam z niecierpliwością na ten odcinek ;]

Mateo_SF

Zdecydowanie Wyspa

Das Letze Einhorn

a najgorszy to chyba Anioły i Demony

Mateo_SF

o tak najgorszy to do Diabła z miloscią...

Mateo_SF

Najlepszy: "DUŻA RYBA", najgorszy - jeszcze nie wiem, na razie oglądałam same dobre filmy z Ewanem:)

LadyMadonna

Najlepsze: Młody Adam i Star Wars.

Najgorsze: (nie znam)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones