Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 625 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Po 22 latach zostawił ją dla o 14 lat młodszej kochanki.
Porażka, bardzo u mnie stracił. Żona swoją drogą ładniejsza i z większą klasą.
Coś ty zrobił Obi ;/

AleksandraXx

Głupio mi czasem klikać w artykuły plotkarskie pod hasłem "znany aktor zostawia żonę dla młodszej", ale cóż. Słabość:) Ostatnimi czasy bardzo łatwo o rozczarowanie postaciami, które z różnych względów nam się podobają. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że tak naprawdę ich nie znamy. Osobiście o Winstead również pozytywnie myślałem, a choćby występ w "Scott Pilgrim" był na tyle uroczy, że o zadurzenie jej osobą nie było trudno.

tocomnieinteresuje

p.s. Właśnie zajrzałem, kim jest Eve Mavrakis i powiem szczerze, że sprawia wrażenie bardzo sympatycznej osoby. Przy tym ma dobry gust, ładnie się ubiera. Wiadomo, że czas leci, ale wygląda naprawdę elegancko i dziewczęco, a w młodości to już w ogóle świetnie.

tocomnieinteresuje

Wiesz, sąsiad też zostawił żonę dla młodszej, a żona znajomego zostawiła go dla starszego, to normalka, samo życie

użytkownik usunięty
AleksandraXx

Racja, przykre to (ale cholera, Ewan jest taki sexy, że mniam) :)

To samo życie, w byle biurze czy mieścinie się zdarza

AleksandraXx

smutne :,,,,,,,,( myślałam, że jest inny od tych znanych aktorów, że pomimo świetnej kariery rodzina jest najważniejsza :(

AleksandraXx

A skad szanowne panie wiedzą, że to on zostawil, a nie bylo konfliktu, albo ona nie doprowadzila do rozstania? Z plotków? Nie mierzcie innych swoją miarą.

AleksandraXx

Kryzys wieku średniego. A najwięcej mówi o nim chyba jego przemowa na globach po otrzymaniu nagrody za Fargo... Podziękował najpierw żonie, a chwilę później kochance. Już by lepiej nic nie mówił.

A tak typka lubiłam.

AleksandraXx

Przy jednej dziurze to nawet kot zdechnie :)

Amaelamin

Dokładnie. Człowiek to istota nie monogamiczna

Betronn

Bzdura. Mów za siebie

AleksandraXx

same...

tak mocno punktował u mnie tym, że jest nie tylko rewelacyjnym aktorem ale również dlatego że nie zepsuło go Hollywood. no tak, cóż... ogromnie stracił w moich oczach. w ogóle nie mam szacunku dla ludzi pokroju McGregora i Winstead.
btw, Winstead niedawno go rzuciła - miała dosyć bycia nazywaną "rozbijaczką rodzin". ale jest dosyć młoda, na pewno rozbije niejedno małżeństwo.

AleksandraXx

Znaczy, nie rozumiem - waszym zdaniem aktorzy powinni męczyć się w związkach bez miłości, kiedy czują coś do kogoś innego, żebyście wy byli z nich zadowoleni i mogli ich obnosić jak sztandary na dowód, że istnieje wierność małżeńska i baśnowe dopasowanie. Dość dziecinne... To są prawdziwi ludzie - zakochują się i odkochują, związki się im wypalają itd. Trzeba raczej gratulować jednego tak długiego związku i życzyć, żeby drugi był równie długi i udany...

użytkownik usunięty
Madame_eL

Nikt nie musi sie meczyc. Kazdy czlowiek powinien najpierw się oficjalnie rozstac zanim zacznie krecic z kims innym, a kiedy osoba publiczna, bedaca przykladem dla wielu, zachowuje sie jak sciera no to zasluguje na wieksze potepienie.

ale gdyby on był jeden. Takie jest życie, wejdź do byle bloku na osiedlu w Ozorkowie albo Pomęczyskach Wielkich i okaże się, że w co trzeciej rodzinie albo kobita zostawiła męża, albo mąż żonę...

użytkownik usunięty
Betronn

nie oceniam zostawiania, tylko właśnie uszykowania sobie najpierw nowego kwiatka

no tak, ale to typowo ludzki, a aktor to też człowiek. Zobacz jaki numer Arnold wywinął... z gosposią...

Madame_eL

Aktorzy nie powinni zakładać rodzin, bo i tak zazwyczaj się rozwodzą.

Madame_eL

O to, to, to...

AleksandraXx

Cos w tym jest .... Zarówno Evan jak i Mary są u mnie wysoko jasli chodzi o hierarchie aktorów ,lecz po Fargo jakos bańka uwielbienia pękła. Mary jest piękna i nie ukrywam oglądałem każdy jej film z westchnieniem,lecz romans z McGregorem dziwnym trafem moje oczarowanie jej osobą zmienił. Nie jestem personą ,która krytykuje innych za swe wybory ,ale widocznie podswiadomie nie przepadam za czymś czego sam bym nie potrafił zrobic. Nie hejtuje bo przyczyn ich decyzji nie znam wyrazam jedynie swoją subiektywną opinię.

AleksandraXx

A kogo to obchodzi. To tylko aktor.

rodion44

Dokładnie

AleksandraXx

Rozumiem, ale to się zdarza w byle wiosce. Aktor też człowiek, a takie sytuacje to codziennośc, bo człowiek to nie istota monogamiczna niestety

AleksandraXx

Przeszedł na ciemną stronę mocy.

starboy

Hahaha

AleksandraXx

Co nie zmienia faktu, że nadal jest świetnym aktorem. Choć mi samej zrobiło się przykro, bo przyjemnie się patrzyło na długi staż. O ile oceny aktorskiej nie zmieniam i nie zmienię, to Ewan ideałem przestał już być, jeśli chodzi o życie prywatne.

Anna_95

A są takie "ideały"?:)

Betronn

Są, np Kevin Bacon ;)

temari128

Zgadzam się!

temari128

E, wiesz, nigdy do końca nie wiadomo co w trawie piszczy. My wszystko znamy tylko z przekazów medialnych...:)

Betronn

No pewnie :) ale wolę żyć sobie ze świadomością, że Bacon rzeczywiście jest takim "ideałem" :D

AleksandraXx

A dlaczego miał się facet męczyć skoro uczucie się wypaliło? Być z kimś na siłę?

mrs robinson

Ale mógł to zrobić w inny sposób zamiast po kątach i hotelach się ukrywać.

AleksandraXx

faceci z dużymi pensiami zdradzają. To normalne. Chcecie wiernego to sobie znajdzie gościa z marnymi 15 centymetrami

StalowyGigant

Z dużymi pensjami?;-) Coś w tym jest.

AleksandraXx

Ja to samo mam z Johnnym Deppem. Odkąd zostawił Vanessę po 14latach związku i dwójkę dzieci dla młodszej blondi Amber Heard, która i tak go po roku małżeństwa zostawiła.

AleksandraXx

Ma wysoki status społeczny, laski się do niego garną ze wszystkich stron, nie można od niego wymagać wierności. Ale można wymagać trochę rozsądku, powinien poprzestać na okazjonalnych kontaktach z kochankami i się nie rozwodzić, bo to tylko stres i koszta, chyba że żona wyniuchała i sama nalegała na rozwód, to już trudno, nie poradzisz.

AleksandraXx

Byli ze soba wiele lat! Normalne ze sie soba znudzili! Obydwoje moze byli nieszczesliwi! Nie mam oceniac! A tracic szacunek? Czemu?

AleksandraXx

Dlatego nie czytam serwisów plotkarskich, bo mnie interesuje to, jak gra dany aktor, a nie jakie ma życie osobiste. Bo gdybym zapamiętale śledziła ich życie osobiste, bo bym pewnie się dowiedziała, że co drugi mój ulubiony aktor romansuje z młodszą kobietą. Ludzie już tacy są, że nie są zbyt wierni, a w Hollywood to takie romanse to dzień powszedni. Aktorzy z reguły mają speczyficzny typ osobowości, są sympatyczni, umieją rzucać żartami i błyszczeć w wywiadach, ale jednoczesnie mają syndrom wiecznego Piotrusia Pana. Zauważyłam tu u niejednego aktora - wielki urok osobisty, ale wierność zerowa, skakanie z kwiatka na kwiatek.
Mnie osobiście niezbyt to interesuje, że aktor zmienia kobiety jak rękawiczki. Oglądam filmy, a nie jego życie osobiste. Jego preferencje seksualne to jego sprawa. Dopóki aktor nie jest przemocowy wobec swojej partnerki, nie molestuje innych ludzi czy nie jest pedofilem to kompletnie mam gdzieś, z iloma osobami romansuje.

Swoją drogą to my nie wiemy, jak wyglądał związek McGegora z jego żoną. Ludzie po wielu latach w małżeństwie potrafią mieć wzajemne spięcia, zaczynać odczuwać niechęć do siebie. Wystarczy obejrzeć film ''Historia małżeńska'' by sobie uświadomić, że osoba, która odchodzi z małżeństwa nie musi być tylko winna, wina często leży po obydwu stronach. Ja wiem, że z natury od razu się automatycznie współczuje matce dzieci, a nie facetowi, który odchodzi do kochanki (też tak robię, bo jednak wspieram mocno swoją płeć), ale to nie musi być tak, że mężczyzna odszedł tylko dlatego, że miał takie widzimisie. Nie znamy prawdziwych przyczyn tej sytuacji, ich relacji, uczuć, życia na co dzień.
Także tracenie szacunku do aktora ze względu na jego prywatne decyzje jest moim zdaniem bezsensowne. My oglądamy jego pracę, interesowanie się jego życiem osobistym i ocenianie go przez jego pryzmat jest wręcz niestosowne.

AleksandraXx

Definicja "ładny" jest bardzo relatywna. Facetów często bardziej pociągają mniej urokliwe niż te plastikowe

AleksandraXx

A wgl to spałaś z nimi że wiesz jaka u nich relacja panowała że sie rozwiedli?
Rodowód to dorga, kosztowna sprawa. I gdyby każdego było na to stać to co druga para bylaby już po nim. Bo biedota sie nie rozwiedzie bo gdzie pójdzie mieszkać jedna ze stron po rozwodzie, pod most?

AleksandraXx

słusznie zrobił, po co mu stare truchło

a__s

oj tak byczq +1

AleksandraXx

Dupa julki pęka bo jej nie wybrał

Fanatic_3

Napisałam ten post 3 lata temu :D do Julki akurat mi daleko, a Ewan nigdy nie był w moim typie ;P

AleksandraXx

Ale to chyba temat na Pudelka?

AleksandraXx

A może jego żona też nie jest bez winy w tym wszystkim skąd możesz to wiedzieć...

AleksandraXx

I jak dla mnie Mary Elizabeth Winstead jest ładniejsza od jego byłej żony

AleksandraXx

Ty, ale narodził się Obi Junior z tegoż związku. Clara, Esther, Jamyan, Anouk i mam nadzieję że też Eve cieszyły się, że mają braciszka

użytkownik usunięty
AleksandraXx

To się życie nazywa, for gods sake.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones