Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

jego popisy wokalne wraz z Nicole Kidman w filmie "Moulin rouge!" sprawiły, że nie mogłam spać po nocach,... ah zeby ktoś tak dla mnie zaśpiewał... ;]

użytkownik usunięty
Martis

amen! Śpiewa genialnie. A jak się słodko potrafi uśmiechnąć! Aż się serduszko topi...
Pozdro i ściskam :*
Mysza

Zgadzam się, zgadzam, bez dwóch zdań, tylko wiecie, on śpiewa wyłączcie dla mnie !:)

emmzwykrzyknikiem

tak zgadzam się z wami w 100% on śpiewa dla każdej z nas !!!!

kreska7

Mam płytę z moulin rouge i słucham jej prawie codziennie. zgadnijcie, jakich piosenek? No oczywiście Ewana, bo kogoż by iinego? (-:

użytkownik usunięty
Martis

Hmm... Nic tylko podpisać się dwoma łapkami pod Waszymi wypowiedziami. Ewan śpiewa świetnie! Pozdrawiam :)

Martis

Zgadzam się w 100 %! On świetnie śpiewa....Wczoraj oglądałam "Moulin Rouge" -świetny film i wspaniała rola Ewana :P!

użytkownik usunięty
Zuz

Świetnie śpiewa! Ja wychodzę z założenia, że faceci są do kitu ze śpiewaniem :D ale w tym wypadku muszę zrobić wyjątek

Pozdrawiam :)

Mary/ś

To on śpiewał, czy podłozono mu głos? Te duety z Nicole były faktycznie świetne. "Where eagles fly on a mountain high..".. odlotowe! ;)

Martis

zgadzam sie calkowicie;) niedawno sobie kupilam plytke z Moulin Rouge i teraz na okrągło slucham tych piosenek ktore on cudownie śpiewa;D
pzdr

Martis

Ogólnie to nie moje klimaty takie ballady śpiewane hm, jakby to powiedziec, delikatnym głosem;), ale Ewan zrobił to tak pięknie, że az potem po obejrzeniu filmu polowałam na płytke z muzyką filmową [której oczywiście nie mogłam nigdzie u siebie znalezc;)].

Martis

Zgadzam się z wami ... Ewan jest uroczy :) w moulin rouge śpiewał cudownie ... napoczątku nie byłam pewna czy to on naprawde śpiewa ale potem się już dowiedziałam że tak :D Kocham tego aktora właśnie oglądam GW mroczne widmo a potem moulin rouge muszę obejrzeć i uronić łezke nad końcową sceną :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones