Jonny Lee Miller

Jonathan Lee Miller

7,6
7 333 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonny Lee Miller

Jordan Chase - choć mało tu miejsca na aktorską wirtuozerię....

Danilho

Dokładnie zagrał w Dexterze i to nawet dobrze . Spasowała mu ta rola

saaturno

dobrze to on zagral w trainspoting a nie w jakims smiesznym dexterze

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Danilho

Ja najpierw widziałam go w "Mansfield Park", gdzie grał słodkiego i wrażliwego Edmunda, więc jego rola w "Dexterze" była dla mnie zupełnym szokiem! (i dobrze, bo o mały włos zaszufladkowałabym go...) Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Teraz zobaczyłam, że jest byłym mężem Angeliny Jolie - kolejny szok! Ale ogólnie uważam, że jest bardzo utalentowany i myślę, że ma jeszcze szansę się przebić.

użytkownik usunięty
_Hope

W którym sezonie Dextera zagrał?

w 5 ;)

użytkownik usunięty
_Hope

Dzięki

_Hope

Chociaż post już dosyć leciwy to trzeba być ignorantem żeby nie sprawdzić filmografii aktora o którym piszę się post. Facet nie musi nigdzie wypływać a tym bardziej się przebijać. Jest rewelacyjnym aktorem który ma kilka hiciorów na koncie

Pig_us

Może dla ciebie to są "hiciory", lecz dla mnie nie. Owszem przejrzałam jego filmografię i nie uważam, żeby była aż tak imponująca jak ci się wydaje. Przykro mi, jestem zwykłym zjadaczem chleba, piszę z własnego doświadczenia i nie uważam, żeby ten aktor do tej pory "przebił" się na miarę własnych możliwości. Jeśli jesteś jego fanem to chyba logiczne, że masz odmienne zdanie i jesteś bardziej biegły w jego filmografii.

_Hope

Owszem zgodzę się że że jego filmografia nie jest imponująca - Natomiast jeżeli chodzi o jego aktorstwo to uważam że dał się zauważyć już wcześniej rolą w Trainspotting .

Danilho

hahahahahahhahahahahhahahhahahhahahhahahahhaahhhhhhh

a Al pacino wypyplynal na aniolach w ameryce

bardeq

Ha, ha, ha. Widziałeś go w "Dexterze" ? Zagrał świetnie w doskonałym serialu, więc te śmichy jakoś nie bardzo pasują. Czy wypłynął? Pewnie nie, ale pokazał jak bardzo się rozwinął aktorsko od czasów Trainspotting.

babel1974

Niewątpliwie zagrał świetnie, ale twierdzenie, że Miller dzięki "Dexterowi" wypłynął jest zabawne. Śmichy jak najbardziej na miejscu. ;]

Danilho

w 5 sezonie ??? może wiecej szczegółów bo szczerze nie pamietam .... :/

beatka1002

tak, w 5. znakomita kreacja.
http://www.youtube.com/watch?v=tA7-3FKF-lE

Danilho

Jonny Lee Miller wypłynął juz w latach 90-tych. Dzisiaj jest wielkoformatową gwiazdą i jako gwiazda zagrał gościnnie w Dexterze. Trzeba być kompletnym ignorantem, zeby o tym nie wiedzieć.

sever

co ty chcesz od gimbazy ?

użytkownik usunięty
Danilho

Wypłynął w Trainspotting, ale okej.

Co Wy wszyscy tak z tym Trainspotting, a co z Hakerami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones