Obi-Wan Kenobi (2022)
2022 Obi-Wan Kenobi 2022, odcinek 2
odcinek Obi-Wan Kenobi (2022)

Część II

Part II 39m
6,5 2 001
ocen
6,5 10 1 2001
Obi-Wan Kenobi
powrót do forum 2 odcinka

Zaskoczyli mnie tym, że dostaliśmy (i prawdopodobnie dostaniemy więcej) relacji Obi-Wana z Leią, która jest dosyć irytującą gówniarą - czyli jest dokładnie takim samym dzieckiem jakim był Anakin. Na plus bardzo dobre budowanie napięcia (nie machają świetlówkami od pierwszej minuty), akcja dzieje się nie tylko na Tatooine, którym już chyba każdy rzyga. McGregora ogląda się jak zawsze świetnie. Na razie brak śladu Qui-Gon Jinna, ale pewnie zmieni się to ~ za 2 odcinki. Czekałem z umiarkowanym entuzjazmem i na razie nie jestem zawiedziony. Co więcej - czekam z niecierpliwością na następne odcinki i więcej Vadera :]

ocenił(a) serial na 8
BlakJoint

Byłem sceptyczny tym całym Kenobim, bo był straszliwie nudny w filmach z początku XXI wieku z serii Star Wars. Jednak dochodzę do wniosku, że bije na głowę wszystkie wcześniejsze produkcje z tego uniwersum produkcji Disneya

ocenił(a) serial na 4
BlakJoint

no i moment rozmowy Lei i Obi-Wana o Padme. Niedostanie nie w prost, ale z jaką nostalgią.

ocenił(a) serial na 6
Indy_6

To chyba było o Satine Kryze z CW.

ocenił(a) serial na 4
Pallando

Naprawdę sądzisz, że w tej rozmowie chodziło o Satine? Wszystkie znaki tej seny wskazują na Padme. Zresztą Obi wyraźnie mówi, że była uparta jak ona. Chciałby powiedzieć, że chodzi o jej matkę, ale wie, że nie może

ocenił(a) serial na 6
Indy_6

Obi mówi o Wielkim przywódcy" a Padme to raczej senatorka, oczywiście była Królową i prowadziła "agresywne negocjację", ale to końcowe sformułowanie " Mi też" raczej odnosi sie do Satine.

Indy_6

Z pierwszego opisu to mi bardziej narzucało się podobieństwo do Anakina, ale nie był on kobietą, więc pewnie Padme lub Satin.

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

Jej jaki to jest nostalgiczny powrót. Cała intryga jak na razie bardzo wiarygodnie przeprowadzona, w zgodzie z OT. W drugim odcinku świetne miejsce akcji - gwiezdnowojenny cyberpunk. Nie chce zapeszać, ale na ten moment serial jest przykładem wraz z filmem ŁOTR 1, że uniwersum potrzebuje najbardziej takich suplementów będących dopełnieniem sagi od 1 do 6.

BlakJoint

A to Qui-Gon zmartwychwstał? Z tego co wiem zabił go Darth Maul.

ocenił(a) serial na 2
Taio

Qui-Gon jako pierwszy został duchem mocy.

BlakJoint

Qui-Gon Jinna to zobaczysz jak będzie (ewentualnie) łaził jako duch i straszył małe Ewoki, albo w retrospekcjach...
Darth Maul go ubił w "nie tak bardzo Mrocznym Widmie"...

ocenił(a) serial na 6
BlakJoint

Strawne tak ale w obu odcinkach jest masa głupot, no i mamy niebezpieczną dla tego serialu drogę ku zmianie głównej postaci serialu z Obiego na Reevę która staje sie tutaj "silna postacia kobieca" kosztem innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones