Obi-Wan Kenobi (2022)
2022 Obi-Wan Kenobi 2022, odcinek 3
odcinek Obi-Wan Kenobi (2022)

Część III

Part III 45m
6,5 1 894
oceny
6,5 10 1 1894
Obi Wan Kenobi
powrót do forum 3 odcinka

Wyjątkowo irytujaca postać to jest ta 3-cia siostra, niewiele mniej mała Leia - te dwie postacie psuja ten film

Pozawisior

Zgadzam się w 100 %, choć Leia mnie chyba jednak bardziej irytuje nawet niż ta 3 siostra

ocenił(a) serial na 9
Pozawisior

Serio? Oceniłeś na 1? Życzliwa rada. Nie oglądaj dalej, bo to widać nie dla Ciebie.

ocenił(a) serial na 2
maciejz5

Niestety to jest syndrom sztokholmski. Ja będę oglądał i będę narzekał. Gwiezdne Wojny nie zasługują na taki szmelc jaki jest nam serwowany.

ocenił(a) serial na 2
maciejz5

Zgadzam się. To nie dla mnie. Nie dla starego fana, który oglądał w kinie Gwiezdne Wojny jeszcze bez żadnego podtytułu. Szkoda, że tak się traktuje weteranów, że serwuje się im gówno w opakowaniu tego co kochają. Ale widzę, że tobie to gówno smakuje.

ocenił(a) serial na 1
Leszy2

Podpisuje się pod tym.

ocenił(a) serial na 1
Leszy2

Zgadzam sie z Leszy2

ocenił(a) serial na 7
Pozawisior

Przecież młoda Leia jest super ;) 3cia siostra jest irytująca, ale domyślam się, że miało tak być. W końcu nie powinniśmy jej lubić, a jeśli irytuje to tym lepiej dla scenarzystów i aktorki.

ocenił(a) serial na 2
prowned

3 siostra jest beznadziejnie napisana.

ocenił(a) serial na 5
prowned

Jest masa złoczyńców których wręcz uwielbiam: Simon Phoenix z demolki, czy Miguel Bain z Zabójców ale oni mieli charyzme, a ta młoda czekolada gra jak kłoda drewna i w ogóle nie przekonuje, nie przekazuje też żadnych emocji

ocenił(a) serial na 7
Pozawisior

ależ oczywiście. Ja też uwielbiam wielu charyzmatycznych złoczyńców. I zgadzam się, że ta trzecia siostra jej nie ma i jest irytująca. Ale równocześnie uważam, że tak miało być i mi to pasuje. Nie każdy złoczyńca musi być Hansem Landą czy Drexlem Spiveyem, niektórzy są po prostu 3cią siostrą czy Joffreyem z GoT ;)

ocenił(a) serial na 2
prowned

Mała Leia jest nawet dość podoba. I zapewne to jest przyczyna, że wybrali tą dziewczynkę, a nie którąś ze starszych kandydatek.

ocenił(a) serial na 3
Pozawisior

Jak ta trzecia siostra doszła do portu szybciej niż mała Leia? Musieliby się chyba po drodze minąć przecież xD

Pozawisior

Myślałem, ze moj 3 letni syn ze swoimi pytaniami jest irytujący, ale Leia przebija go 100 razy.
I ten ObiWan, jakiś taki nijaki, płaczące miny, ten serial to jednak kpina z każdego fana SW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones